12 kwi 2012

Konkurs

Od dawna zastanawiam się nad konkursem dla moich czytelników, mam już nawet przygotowaną nagrodę, tyle że jest bardzo kobieca, więc muszę nad tym popracować.W miedzy czasie wzięłam udział w konkursie na Facebooku, na profilu sklepu skład bananów lub Masala smaki świata jak kto woli :) Znajdziecie tam świetne inspiracje, kursy kulinarne i produkty orientalne.

Brakuje mi pracy w Badinie (sklep z ponad 140 rodzajami przypraw) choć niesamowicie mocno pachniałam przyprawami, to takie sklepiki są magiczne i naprawdę dobrze mi się tam pracowało.

Mam nadzieję że mam szansę na nagrodę w tym konkursie, zapraszam do głosowania i zapoznania się z profilem  TUTAJ dla dzielnie głosujących :) Jeśli jesteś fanem fanpage'a ,,skład bananów'' i głosujesz na którykolwiek przepis konkursowy, weźmiesz udział w losowaniu kulinarnych nagród niespodzianek! Tak wiec wam też życzę powodzenia :)
Nie zapominajcie o zniżce specjalnie dla was na produkty ze strony skworcu
 

1 komentarz:

  1. Drobne i lokalne ogłoszenia Radom Lokalne i okolice online bezpłatne oraz płatne w celu wyróżnienia oferty pracy z Radomia i okolic kupię, sprzedam, zamienię, oddam za darmo, oferty pracy, nieruchomości. Ogłoszenia drobne Radom. Radom Lokalne

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...